Komple Uygulamalı Sony Vegas Pro ile Kurgu/Montaj Eğitimi

Sinan Karabalta ‘nın Komple Uygulamalı Sony Vegas Pro ile Kurgu/Montaj Eğitimi sadece 33.99 TL ‘ye katılabilirsiniz.

Güncel kupon kodu: UDEMYKUPON

“A’dan Z’ye Sony Vegas Pro Eğitimi ” Kurgu/Montaj hakkında herşey |Youtube, instagram için Video Düzenleme

Komple Uygulamalı Sony Vegas Pro ile Kurgu/Montaj Eğitimi Açıklaması

Şuan bakmış olduğunuz kursta bütün titizliğiye Sony Vegas Pro eğitimi veriliyor.Eğitimde bol bol egzersiz yaptırmak amaçlanmıştır.Bu kursu öğrenirken aslında internette gördüğünüz ilgi çekici videoların ne kadar kolay bir şekilde yapılıyor olduğunu anlayacaksınız.

Kurs, Sony Vegas programını baştan sona öğretmekle kalmayıp, bulunduğunuz sosyal medya ortamlarında kendinize özgü benzersiz videolar yapmayı hedefliyor(İnstagram,YouTube,…).Bu videolarla ilham kaynağı olmak kim istemez ki!

Sizde kendi özgün videolarınızı hazırlamak ve sıfırdan video üretmek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Artık Youtube olsun, Instagram olsun, bu gibi platformlarda artık içerik üreterek herkes para kazanıp, düşüncelerini videolar ile insanlara aktarabiliyor.

Adobe Premiere programı film düzenleme programı olup başka birçok başka amaç için de kullanılabilir. Adobe Premier yazılımı ile herhangi bir zorlukla karşılaşmadan Sayısal Video (Digital Video-DV) elde edebilir, video ürünlerinizi güzelleştirmek için türünün en iyisi olan araçları kullanabilir, ardından da Web için veya kendinize özel filmler elde edebilirsiniz. Şuna inanıyoruz ki, ister profesyonel olun, ister hevesli bir video üreticisi olun, Adobe Premiere yazılımının çok yönlülüğü, kullanım kolaylığı ve yeteneklerinden memnun kalacaksınız.

Kısacası Sony Vegas, her yönüyle mükemmel bir editleme programı olup film düzenleme konusunda çok başarılı bir grafik çiziyor. Biraz profesyonellik istese de, amatör çalışan kimselerin de her yönüyle faydalanabilecekleri eşi bulunmaz bir yazılımdır. Bu programla çektiğiniz filmleri düzenleyebilir, montaj yapabilir, ses ekleyebilir, bu yaptığınız filmlerden Video CD oluşturabilir, meşhur filmlerden istediğiniz sesleri alabilir, bu filmlerdeki her türlü görüntü ve sesi kendi tasarladığınız filmlerde kullanabilirsiniz. Eğer bu tür işlerden hoşlanıyorsanız, Sony Vegas Pro tam size göre!

Bu kursta sizlere sıfırdan Sony Vegas Pro’nun kullanımını anlatacağız. İlk olarak sizinle bazı videolar paylaşıp, bu videoları kurs sonuna kadar düzenleyip, ortaya bir hikayesi olan videolar çıkartmaya çalışacağız. İlk sırada Sony Vegas Pro’nun araç ve gereçlerini, çalışma yapısını anlatmakla başlayacağız. Sonrasında genel video düzenleme nasıl yapılır bu konular üzerinden örnek videolar düzenleyip çıktılar alacağız. En son olarakta sosyal medyada Youtube, Instagram, Vimeo ve Facebook gibi platformlarda bu videoları nasıl paylaşabileceğimizden bahsedip kursumuzu sonlandıracağız.

İnşallah beğendiğiniz bir kurs olur. Hepinizi kursa bekliyoruz.

Gereksinimler

 • Bilgisayarınızda Sony Vegas Pro programı kurulu olmalıdır. Çünkü bu programı öğrenmek için kurs içerisindeki tüm alıştırmaları yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Eğitimi izlerken yanınızda not defteri ve kalem bulundurmanız tavsiye ediyoruz.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Video montaj yapmak isteyenler için uygundur
 • Instagram, Facebook reklam videosu hazırlamak isteyenler için uygundur
 • Hızlı video klip oluşturmak isteyenler için uygundur
 • Reklam, Klip, Kısa Film yapmak isteyenler için uygundur
 • Kendi Video Kliplerini Yada YouTube Videolarını Profesyonel Anlamda Kurgulamak İsteyenler için uygundur
 • Kendi sosyal mecrası olup videolarını hazırlamak isteyenler

Öğrenecekleriniz

 • Videolarınızı profesyonel şekilde editleyebileceksiniz.
 • (Green Screen) Yeşil perde kullanım mantığını öğrenecek ve örneklerle kendinizi geliştireceksiniz.
 • Videolarınız renk açısından daha izlenebilir ve duyguya yönelik olarak düzenleyebileceksiniz
 • Kullanımı kolay teknikler ile daha hızlı ve güzel videolar elde edeceksiniz.
 • Youtube, Instagram ve diğer videolu platformlar için HD formatında çıktılar alabileceksiniz.
 • Kullandığınız metinlere, videolara ve fotoğraflara istediğiniz şekilde animasyon verebileceksiniz.
 • Son olarak hayal gücünüzün ne kadar değerli olduğunu öğreneceksiniz.
 • Kullandığınız sosyal medya platformunda dikkat çekici videolar yapabileceksiniz.

Sinan Karabalta ‘nın bu eğitim seti ile alakalı detayları buradan görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla Photoshop eğitimi, WordPress eğitimi, YouTube eğitimi ile ilgili bilgi için sitemizde yer alan yazılara bakabilirsiniz. Bu eğitimler ile ilgili kupon kodlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Udemy hakkında daha fazla bilgi için sitemizde yer alan blog kısmında bulunan yazılardan bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz